Koszyk

Salon

Nowoczesne meble dla Salonu

Nowoczesne meble do Twojego salonu

Zastanawiałeś się kiedyś, ile miejsca potrzebuje jedna osoba, aby wygodnie rozłożyć się na kanapie? Minimum 80 cm swobody wystarczy. Jeśli planujesz zakup optymalnego narożnika dla czteroosobowej rodziny, prosta kalkulacja wskazuje, że musisz liczyć się z zakupem mebla o długości minimum 300 cm. Modułowe rozwiązania, wysuwane zagłówki, podnóżki, pojemniki na pościel oraz dodatkowa funkcja spania sprawią, że zajmujący dużo przestrzeni gadżet, może okazać się niezwykle funkcjonalnym elementem wystroju wnętrza. Jak wybrać idealny narożnik na wymiar?

Ekskluzywne meble do salonu

Zacznij od tego, jak powinien wyglądać Twój salon z narożnikiem. Przemyślane ustawienie mebli sprawi, że zapomnisz o wciskaniu narożnika w zacieniony róg pokoju. Nowoczesne meble do salonu, luksusowe narożniki z funkcją spania, są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby z każdej strony prezentować się zjawiskowo. Ekskluzywne narożniki na zamówienie z powodzeniem podzielą otwartą przestrzeń loftową na strefy, świetnie sprawdzą się również w klasycznym mieszkaniu, gdzie kuchnia jest otwarta na salon.

Przestrzeń do odpoczynku i rozrywki z wygodną kanapą na środku sprawia przytulne wrażenie, jeśli dobierzesz do niej miękki, długowłosy dywan o ciepłym kolorze, wokół rozłożysz kolorowe poduszki i koce, a całość dopełnisz wieczorem migotliwym światłem świec. Narożniki do salonu nie muszą spędzać Ci snu z powiek. Wystarczy kilka kroków, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Zobacz więcej