Koszyk

Wieszaki

7 produktów

Ekskluzywne wieszaki do mieszkania

Przedpokój to bez wątpienia jedno z najmniej docenianych pomieszczeń w domu. Niestety wiele osób nie dba o jego wystrój, skupiając się na aranżacji pozostałych wnętrz. Tymczasem hol to wizytówka mieszkania i pierwsze miejsce, które widzą nasi goście po przekroczeniu progu. Bardzo często pełni on funkcję małej garderoby, w której pozostawiamy okrycia wierzchnie. W małych korytarzach, w których nie zmieści się pojemna szafa, świetnym rozwiązaniem są wieszaki. Warto jednak zadbać, by były one nie tylko funkcjonalne, ale też efektowne, dzięki czemu będą stanowiły ozdobę tego pomieszczenia.

Wieszaki dla małych i dużych

Na rynku znajdziemy szeroki wybór wieszaków o fantazyjnych kształtach i niebanalnych kolorach.  Elementy te zwykle cechują się minimalistycznym designem, ale przy aranżacji nowoczesnych wnętrz warto też zdecydować się na kontrastowy kolor. Stawiając na nowoczesne wzornictwo nie zapominajmy jednak o użyteczności. Wieszak wolnostojący zajmie więcej miejsca niż ten w wersji wiszącej, a dodatkowo nie będzie posiadał półek na rękawiczki czy czapki. Z kolei wieszaki mocowane na ścianie pozwolą nam przechowywać kapelusze tak, by zapobiec ich deformacji, a zawieszone na nich klucze nigdy już nie zaginą. Dodatkowym atutem wpływającym na ich funkcjonalność jest możliwość zamontowanie osobnych haczyków na różnej wysokości: dla małych i dużych domowników.

Wieszaki - dbałość o detale

Wyszukane wieszaki firmy Rosanero są tworzone z troską o najmniejszy detal. Zaokrąglone lub nierówne krawędzie doskonale nadają się do zawieszania kapeluszy i chustek. Ważny jest też materiał, z jakiego zostały wykonane. Metalowe produkty są obecnie najczęściej wybierane zarówno przez projektantów wnętrz, jak i użytkowników. W ofercie Rosanero znajdziemy nie tylko modele zainspirowane dziką naturą, ale także te o absolutnie abstrakcyjnych kształtach. Te ostatnie, np. przypominające ruch atomów, będą trafnym rozwiązanie aranżacyjnym w połączeniu z drewnianą komodą.  Dzięki możliwości zamówienia wieszaków o różnym kolorze – od klasycznych odcieni czerni i szarości, po intensywną czerwień i żółć – z łatwością znajdziemy produkty pasujące do przedpokoi utrzymanych w najróżniejszych stylach.

Zobacz więcej