Koszyk

Rosanero - meble do Twojego wnętrza!

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata. Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego firmowego salonu stacjonarnego w Bielsku-Białej lub jednego z naszych partnerów handlowch gdzie zaprezentowane są produkty marki Rosanero. Nasi Doradcy, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.

Rosanero jest polską marką, której siedziba znajduje się w Żywcu. Działalność naszej firmy od samego początku koncentruje się na produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych oraz twardych. Modele, które tworzymy dostępne są w wyselekcjonowanych salonach na terenie Polski oraz zagranicą.

Skoncentrowani na jakości!
Skoncentrowani na jakości!

Naszym celem jest tworzenie pięknych i nowoczesnych mebli, które łącząc w sobie trwałość i niezawodność sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, do którego są przeznaczone. Niezależnie od tego, czy znajdą się one w prywatnym mieszkaniu, apartamencie czy w przestrzeniach użyteczności publicznej, mają przyciągać uwagę swoim niepowtarzalnym designem, a także być wygodne, komfortowe i służyć przez wiele lat.

 

Priorytetem jest dla nas nie tylko piękny wygląd, ale również jakość i estetyka. Zawsze bardzo starannie selekcjonujemy materiały, z których powstają nasze meble. Najdroższe włoskie lakiery, doceniane od dawna naturalne lite drewno oraz najlepsze włoskie i polskie tkaniny, które charakteryzują się różnorodnością struktur, bogactwem kolorów i odcieni – to znaki rozpoznawcze produktów Rosanero.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb
Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Nasze produkty spełniają oczekiwania współczesnych użytkowników, którzy poszukują mebli dających się spersonalizować, dlatego wybierając produkty marki Rosanero klient ma możliwość pełnej personalizacji produktu. Wszystkie meble miękkie wystepują w licznych wariantach rozmiarowych, dzięki czemu klient ma możliwość dopasowania odpowiednich modułów do swojego wnętrza. 

 

O nas
Strefa architekta

Dołącz do
strefy architekta

Zaloguj się

Zamów bezpłatne
próbki tkanin

Zamów próbki
Showroom

Showroom
Odwiedź nasze salony stacjonarne

Znajdź salon
Nasze meble w waszych wnętrzach
Zobacz więcej