Koszyk
Kolekcja Rosanero oraz Paprocki i Brzozowski: meble, które zachwycą fanów designu

Kolekcja Rosanero oraz Paprocki i Brzozowski: meble, które zachwycą fanów designu

21.02.2023
Meble modułowe od projektantów Paprocki & Brzozowski: oryginalne i...uniwersalne

Czy projektowanie mebli i ubrań ma ze sobą coś wspólnego? Owszem - i to więcej, niż może się wydawać! Kolekcja Dumbo to doskonały przykład na to, że ze spotkania świata mody i branży wnętrzarskiej może powstać coś naprawdę wyjątkowego. Współpraca marki Rosanero oraz duetu Paprocki & Brzozowski zaowocowała stworzeniem modułowych, oryginalnych i inspirowanych kształtami natury mebli. Jaka historia stoi za tą współpracą oraz co wchodzi w skład kolekcji?

Kolekcja Dumbo: nowoczesność przeplatana klasyką

Twoje pierwsze skojarzenie z nazwą marki to sympatyczny słonik z bajki Disneya? I bardzo dobrze! Inspiracją dla powstania kolekcji Dumbo były właśnie... uszy słonia. Rzeczywiście, ślady ich kształtu odnaleźć można w propozycjach, które przygotowała marka Paprocki Brzozowski. Meble inspirowane naturą to przede wszystkim morficzne kształty i płynne linie, które nasuwają skojarzenia z kształtami kamieni czy linią brzegową. Dla przełamania zastosowano geometryczne wykończenie oraz subtelną dekonstrukcję - wszystko to sprawia, że obok kolekcji Dumbo trudno przejść obojętnie! W jej skład wchodzą: sofa Dumbo, fotel Dumbo, pufy, stoliki kawowe Galet Patagonia, Granit, Wood oraz łóżko Dumbo - idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Meble modułowe od projektantów Paprocki & Brzozowski: oryginalne i...uniwersalne

Komplet mebli modułowych to propozycja dla wszystkich osób, które chcą aranżować wnętrza na własnych zasadach. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, by można je dowolnie przestawiać i łączyć w nowe konfiguracje. Możesz zmieniać wnętrze salonu lub sypialni w zależności od okoliczności, pory roku, nastroju... Kiedy tylko zechcesz! Meble modułowe od projektantów charakteryzuje nie tylko ciekawy kształt, ale również zastosowanie wysokiej jakości tkanin w stonowanych odcieniach - to sprawia, że kolekcja Dumbo doskonale wpisze się w aranżację zarówno nowoczesnego salonu, jak i jasnej, minimalistycznej sypialni czy tradycyjnego gabinetu. Kolekcja Rosanero oraz Paprocki i Brzozowski to jakość, którą widać już na pierwszy rzut oka; w końcu dobry materiał to podstawa nie tylko w branży odzieżowej, ale również meblarskiej! Jeśli szukasz mebli, które będą designerskim wyposażeniem wnętrza niezależnie od ustawienia, propozycja od Rosanero i duetu Paprocki & Brzozowski zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania.


Narożnik Dumbo we współpracy Rosanero i duetu Paprocki & Brzozowski

Rosanero, Paprocki, Brzozowski - meble, które pokochał świat mody

Duet Paprocki & Brzozowski to polscy projektanci mody, których kreacje noszą nie tylko polskie gwiazdy i osobowości medialne, ale również wszystkie miłośniczki mody. Stawiają na oryginalne pomysły, niebanalną konstrukcję i detale, łącząc je z najwyższą jakością. Współpraca z polskim producentem nowoczesnych mebli Rosanero zaowocowała powstaniem kolekcji, w której nowoczesne wykończenie przeplata się ze stonowaną i ponadczasową klasyką. To pierwsze przedsięwzięcie duetu związane z projektowaniem mebli i zarazem spełnienie marzeń o tworzeniu wyposażenia do nowoczesnych, designerskich wnętrz.

Przeczytaj również
Zobacz więcej